Thorium
http://thorium.anatolianrock.com
ThoRiuM
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 İleri>>
Cevapla
angel0101

Selam herkese...Öncelikle forumda dönen bu çirkin konuşmalar için o msjı yazan şahısları kınıyorum..THORIUM a gelince savunmak veya kendimizi ifade etmek artık bize düşmez varsa ortada bi durum varsa gereken cevabı "GERÇEK"takipçilermiz ve destkçilerimiz(örn;zeynep)verecektir..Ayrıca destekçimiz olarak görünen ve bu haksız eleştirileri okuyupta cevap yazmadan çıkan takipçilerimizde ayrıca kınıyoruz..Umarım bundan sonra takipçilerimiz gereken desteği gösterir..

Üniversite konserine gelince..Her nekadar hava ve sound aksaklıkları yaşansada biz çalmaktan çok zevk aldık..Öyle güzel bi seyirciye çalmaktan onur duyuyoruz..Umarız bunun gıbı bır cok konser daha yasatırız G.antep rock dınleyıcılerıne..Dınleyen ve destekleyen herkese Sonsuz teşekkürler...Görüşmek üzere daha İyilerinde..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Mayıs 2008 10:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
zeyneppp_

Gerçeklerin acı olduğu söylense de kimi zaman tatlı olabiliyor...Söylediklerimde bu nadir bulunan gerçeklerden..Thorium gerçekten dinlemekten zevk aldığım,her zaman destek vereceğim ve dinlemekten bıkmayacağım bir grup!!! Şuana kadar Antep’te hem görsel hem duyusal anlamda bütünleşmiş bi rock grubuyla karşılaşmadım,dolayısıyla bu da thoriumun derecesini bi kat daha arttırıyor!!!  Umarım nerde olursanız olun başarılarla dolu yıllar geçirir,kendinizi tüm insanlara defalarca hayran bırakırsınız.Teşekkürler THORIUM...>>Bizlere Antep gibi bi yerde güzel vakit geçirme şansı sunduğunuz için!!!  
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Mayıs 2008 10:08 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
c1han

zeynep böyle bi msj yazcağını ve herkese ii bir cevap verceğini söyleseydin bende o kadar uğraşmazdım ;)
teşkkürler o güzel yorumların için..
THORİUM    family...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Mayıs 2008 7:19 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
zeyneppp_

Dün bizlere yaşattığınız keyifli dakikalar için size öncelikle teşekkür ediyoruzz =)  bazı şansızlıklar yaşansada,sizi kısıtlı bi zaman diliminde izleme şansına erişsekte...çok başarılıydınız ve çok eğlendik!!! konserlerinizde gösterdiğiniz büyük başarıların ardı kesilmesin,bu son konserinizde olsa (ki inşalalah devamı gelecek ) desteğimiz hep arkanızda olacak..Antep’teki en iyi,en kaliteli,en başarılı rock grubu olduğunuzu biliyoruz ve söylenenen saçma sözlere kafa yormamanızı öneriyoruz..Eğer bunları söyleyenler müzikten anlasaydı boş yere gevezelik yapmamış olurdu,unutmayın ki insanın konuşacak kadar zekaya,susacak kadar da akla sahip olmaması büyük talihsizliktir!!!!  (sözüm forumda saçmalayanlara ve arkanızdan konuşanlara ) ...tekrar teşekkür ediyor,saygılarımızı sunuyoruz :) hep böyle kalın ve asla pes etmeyin,siz bu işi anlayan ve yürekten yapan nasir insanlardansınız!!!  
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Mayıs 2008 11:33 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
c1han

yapılan hucum kayıt demosuna bir cevap almadın gaziantep adına rock müzik adına konserler adına bir cevap aldın bu ukalalık değil gerçektir.
ayrıca gaziantepte sorduğun 3 5 kişi bilmiyosa bu THORİUM’un rock müzik yapmadığına ve tanınmadığı anlamına gelmez...
mademki bişeyleri merak ediyosun.
cihan_ozdmr@hotmail.com ekle ve sana THORİUM’un kendi bestesi ve orjinal kayıt alınmış şarkısını dinleteyim...
ondan sonra anlicaksın rock müziği ;) emin olabilirsin...

(c1han tarafından 15 Mayıs 2008 1:21 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Mayıs 2008 1:20 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
japooon

Neler kaçırmışız yarebbiim :P öhööm şey konser olursa haberimiz olsun o zaman adama cahil derler kankacığım baksana kime sorsak biliyormuş..çok utandım şimdi hakikaten:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Mayıs 2008 10:08 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
thoriums

Gaziantep te genç kesime sor çoğu bilir bizi adımızı şarkılarımızı ve  rock yapmaya çalışmadığmızı yaptığımızı;) fazla söze gerek yok yakında albüm ümüzle gereken cevap verilecektir ....ve yine fazla söze gerek yok ThoRiuM;)

(thoriums tarafından 10 Mayıs 2008 9:56 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Mayıs 2008 9:55 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
kanka_rock

Demolardan yorum yapamıyorum sanırım pek doğru olmayacak, çünkü demo hücum kayıt gibi duruyor ve pek kaliteli değil, umarım bir gün konserinize gelmek kısmet olur , Gaziantep’te en azından rock müzik yapmaya çalışan birilerini görmek güzel..

Düzeltme :
( rock yapmaya çalışmıyorlar has rock yapıyorlarmış amatör ruha değil sayip değil onlar profesyonelmiş =) gaziantepte sizide tanıyan o kadar fazla değilmiş uluslarası arena tanıyorlarmış kendinden çok iyi biliyorum bla bla..)

(kanka_rock tarafından 12 Mayıs 2008 9:39 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 6 Mayıs 2008 9:16 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
slowrocker

sercan (abi) budak a slm lar... İMKB den Umut :D:D:D
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Mayıs 2008 10:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
aksani

Süper grup yeni duydum sizi ama takip edicegim bundan sonra.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Nisan 2008 12:56 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 İleri>>